اموزش و دانلود

وبلاگ اموزش ، تفریحی ، دانلود ، ادبی و ...

اموزش و دانلود

وبلاگ اموزش ، تفریحی ، دانلود ، ادبی و ...

۱۵ مطلب در مرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

دانلود کتاب اموزش ساخت قالب در بلاگفا

هامان | جمعه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۰۳ ب.ظ | ۲ نظرتوضیحات : اموزش روان و ساده ساخت قالب بلاگفا در زیر اموزش ببینید . این کتاب نوشته مرتضی خاکی میباشد که به زبان ساده این اموزش را به نگارش در اورده است . 


موضوع : اموزش وبلاگ نویسی

قالب بندی : پی دی اف

حجم : 0.5 مگابایت


برای دانلود کتاب به ادامه مطلب بروید 


  • هامان

چگونه میتوانیم بازدید سایت و وبلاگ را افزایش دهیم ؟

هامان | جمعه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۵:۵۲ ب.ظ | ۰ نظر

 

 

توضیحات : چگونگی دریافت ترافیک برای وبلاگ یک کار بزرگ و مهم است . همه وبلاگ نویسان میخواهند که مقالات هنها در موتور های جستجو ثبت شود و بیشتر به مردم برسد ، این امر برای یک وبلاگ نویس یک اصل به حساب میاید . 

اگر شما بهترین مقاله نویس در دنیا هم باشی وقتی مقاله شما خوانده نمیشود این بدترین خبر برای شماست . 

مهم نیست که وبلاگ شما تازه ایجاد شده یا مدت زیادی است که به کار مشغولید . برای داشتن ترافیک بیشتر باید مراحل زیر را انجام دهید . 

 

موضوع : اموزش انلاین ، اموزش وبلاگ نویسی

قالب بنید : Txt

 

برای خواندن مقاله به ادامه مطلب بروید 

 

  • هامان

چگونه به صورت موثر یاد بگیریم ؟

هامان | پنجشنبه, ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۱۴ ب.ظ | ۲ نظرتوضیحات : در مقاله بالا که از سایت wikihow ترجمه کرده ام شما میتوانید طریقه یادگیری موثر مطالب را در 8 مرحله اموزش ببینید . سایت wikihow یکی از سایت های انگلیسی زبان است که مطالب اموزش بسیاری در تمام جهات و فنون را ارایه میکند . به نظر من این سایت مرجع خوبی برای یادگیری مطالب مختلف میباشد . این مطلب میتواند برای پدر و مادرانی که نگران وضعیت تحصیلی فرزند خود هستند ، موثر باشد .


دانش اموزانی که اغلب به صورت تنبل شناخته میشوند . و اگر شما کسی هستید که در مدرسه به خوبی یاد نمیگیرید . مراحل زیر کمک شایانی را به شما میکند . ممکن است این افراد دارای انرژی و پتانسیلی باشند که به انها کمک کند ؛ مانند نقاشی کردن .

برای یادگیری چیزهای جالب تری نیز از قبیل گوش دادن نت برداشتن . ... وجود دارد که میتواند به یادگیری موثر و بهتر کمک کند . موضوع : مقالات ، اموزش افلاین

قالب بندی : TX


برای خواندن مقال هبه ادامه مطلب بروید 


  • هامان

ایا وبسایت و یا وبلاگ شما از خونریزی قلبی در امان است ؟

هامان | چهارشنبه, ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۵۵ ب.ظ | ۰ نظرتوضیحات : چند ماهی از حفره ی امنیتی که در بخش امنیت ssl بهوجود امده است میگزرد . اگر شما هم جزو کسانی هستید که داخل وبسایت و یا وبلاگ تان اطلاعات مهمی را دارید . انجام این کار کوتاه خیلی به ضررتان تمام نمیشود . البته این سیستم فقط برای وبلاگ و یا سایت ساخته شده است و در مورد ایمیل کارایی لازم را ندارد . 

موضوع : اموزش انلاین


این سیستم توسط وبلاگ بیان اماده شده است و به شما میگوید که ایا وب شما در برابر خونریزی قلبی اسیب دیده است و یا اصلا اسیب پذیر میباشد یا خیر ؟


برای اگاهی در این مورد روی عکس کلیک کنید :  


کلیک کنید : جلو گیری از خونریزی قلبی 


  • هامان

ایا همچین عکسی برای این کلمه در گوگل ایمیج وجود دارد ؟

هامان | چهارشنبه, ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۴۰ ب.ظ | ۰ نظرتوضیحات : اگر از وب گردی خسته شده اید و میخواهید که در حود مرور گرتان ( گوگل کروم - فایزفاکس و ... )  کمی بازی کنید میتونید از این کار استفاده کنید : 

موضوع : طنز و سرگرمی ، اموزش انلاین


برای این کار باید به گوگل ایمیج مراجعه کنید و کلمه atari breakout را تایپ کنید . چند ثانیه صبر کنید ، سپس نتیجه را مشاهده کنید .  


اگر حال ندارید تایپ کنید ! روی عکس زیر کلیک کنید : موفق باشید 


  • هامان

دانلود کتاب لمعات حضرت مولانا فخرالدین عراقی

هامان | چهارشنبه, ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۲۳ ب.ظ | ۱ نظرتوضیحات : عراقی ، شاعر عاشق و عارف شوریده قرن هفتم که اشعار لطیف و غزلهای پر شور او هم در زمان حیات وی نقل محافل اهل دل شده بود ، به دنبال جذبه عشق از دیار خویش آواره گردید و برای بار یافتن به بارخانۀ محبوب ازلی در نارخانۀ عشق گداخت و در دست اولیای مشهور زمان خود تربیت یافت و در نتیجه ، بازتاب آن تعلیمات در آثار او موجب پراکندن فکر وحدت وجود به طریقه ابن عربی در کشتزار مستعد ادب فارسی شد و دیدگاهی تازه برای سخنگویان باز کرد .


گوشه هایی از زیبایی کتاب:


عشق در پرده مینوازد ساز / عاشقی کو که بشنود آواز؟

هر نفس پردهای دگر سازد / هر زمان زخمهای کند آغاز

همه عالم صدای نغمه اوست / که شنید این چنین صدای دراز؟

راز او از جهان برون افتاد / خود صدا کی نگاه دارد راز؟

سِرّ او از زبان هر ذره / خود تو بشنو که من نیَم غمّاز !


سلطان عشق خواست که خیمه بصحرا زند، درِ خزاین بگشاد گنج بر عالم پاشید.

ای ساقی از آن می که دل و دین من است / پر کن قدحی که جان شیرین من است

گر هست شراب خوردن آئین کسی / معشوق بجام خوردن آئین من استحجم : 13.5 مگابایت

موضوع : کتابهای خطی و نایاب

قالب بندی : پی دی اف

کیفیت صفخات : عالی

تعداد صفحات : 170


برای دانلود کتاب به ادامه مطلب بروید 


  • هامان

دانلود کتاب جریان شناسی سلفی گری و تکفیری

هامان | چهارشنبه, ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۵۵ ب.ظ | ۰ نظرتوضیحات : در این کتاب سلفی گری را در زمان سید قطب که فردی معتدل و تقریبی بود با سلفی گری معاصر مقایسه میکند . همچنین کتاب در مورد رهبران سلفی معاصر و گذشته اطلاعاتی را به خواننده منتقل میکند . کتاب در مورد پیشرفت سلفی گری و وهابیت در عربستان و عراق و کویت و ... بحث میکند . در اینجا شما میتوانید در مورد اخوانالمسلمین مصر نیز اطلاعاتی را بدست بیاورید . 


حجم : 4.6 مگابایت

موضوع : کتابهای مذهبی ، کتابهای تاریخی

قالب بندی : پی دی اف


برای دانلود کتاب به ادامه مطلب بروید 


  • هامان

دانلود کتاب پیشگویی های نوستراداموس

هامان | چهارشنبه, ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۴۴ ب.ظ | ۵ نظرتوضیحات : نوستراداموس از طب به علوم ناشناخته و پیشگویی روی آورد. به دنبال شیوه‌های مرسوم آن دوره، نوستراداموس تقویم نجومی سال ۱۵۵۰ را نوشت و برای اولین بار نام خود را به پیروی از شیوهٔ لاتین از «نستردام» به «نوسترداموس» تغییر داد. او از موفقیت نوشتن سالنامه چنان انگیزه یافت که تصمیم گرفت هر سال یک یا چند سالنامه نجومی بنویسد. گفته می‌شود که کلا در این اثرات نوستراداموس حداقل ۶ هزار و ۳۳۸ مورد پیشگویی، وحداقل ۱۱ تقویم موجود است که شروع تمامی آن‌ها بر خلاف آنچه که گاهی تصور می‌شد در مارس نیست، بلکه در اول ژوئن است. در پی نوشتن سال نامه‌های نجومی بود که نجیب زادگان و دیگر اشخاص مهم از نقاط دور تقاضای طالع بینی و اظهار نظر در مورد آینده را از نوستراداموس کردند و او بر خلاف آنچه که طالع‌بینان حرفه‌ای انجام می‌دادند از «مشتریانش» می‌خواست که اطلاعات مربوط به جداول تولد را که طالع بینی بر اساس آن‌ها بود دقیق ارائه کنند .


حجم : 0.25 مگابایت

موضوع : کتابهای متفرقه

قالب بندی : پی دی اف


برای دانلود کتاب به ادامه مطلب بروید 


  • هامان